zodpovednypodnikatel.sk

Ako používať portál zdpovednypodnikatel.sk

Vzory s návodmi

1. Po prihlásení sa k účtu (bezplatnému alebo platenému), má užívateľ na ľavej strane obrazovky vzor, ktorý je možné stiahnuť bez úpravy alebo s úpravou
 
2.Vzorový dokument je vo formáte WORD; užívateľ môže v rámci možnosti panela nástrojov vykonať rôzne úpravy napr. označiť text tučným / šikmým / podčiarknutým / farebným a pod. textom a s takouto úpravou aj vzor stiahnuť
 
3. Text označený žltým podfarbením je určený na doplnenie resp. úpravu; text, ktorý je označený červenou farbou, má užívateľ možnosť vykonať výber vhodnej možnosti 
 
4. Na pravej strane obrazovky môže užívateľ sledovať návod k úprave vzoru. Návod obsahuje odporúčania, tipy, rady a pod. ako môže užívateľ predmetný vzor upraviť a doplniť. Návod odkazuje na konkrétne čísla odsekov vo vzore, aby užívateľ mal prehľad o tom, ktorej časti vzoru sa návod týka
 
5. Vzor na ľavej strane obrazovky a návod na pravej strane obrazovky je možné rolovať (samostatne aj spolu) tak, aby užívateľ mal možnosť vidieť v jednom riadku text vzorového dokumentu ku ktorému prislúcha konkrétna časť návodu
 
6. Upravený vzor sa na portáli neuchováva; má k nemu prístup len prihlásený užívateľ
 
7. Platené a neplatené vzory sú zrozumiteľne a zreteľne označené a rozdelené
 
8. Niektoré vzory obsahujú aj prílohy, ktoré je možné stiahnuť bez úpravy
 
9. V mobilnej verzii nie je možné využívať všetky funkcie ako v PC formáte so zobrazovacou jednotkou

 

Prihlásenie k online školeniu

1. Postup ako sa prihlásiť k online školeniu/webináru nájdete TU

 

Viac informácii:

 

Podmienky používania TU

Ochrana osobných údajov TU

Správa súborov cookies TU

Online fórum – položte otázku anonymne

Videokurz + VZORY na tému

Spoznajte marketingové trendy na rok 2024 ako prví a zákonne z nich vyťažte maximum!

V cene je zahnuté sprístupnenie videokurzu po dobu 30 dní, prezentácia a vzory dokumentov vo wordovej forme.

 

Dátum:

Piatok 8. septembra 2023 od 9:00 do 12:30 h.

 

Miesto:

Prezenčne / Online

 

Prezenčne: CENTRAL budova, Jesenského 7713/12 , Trenčín (platené parkoviská)

Kapacita podujatia je limitovaná. V prípade naplnenia kapacity si vyhradzujeme právo ukončiť registráciu skôr.

 

Online prenos cez web zodpovednypodnikatel.sk

 

Program školenia:

 

Blok I.

 

09:00 – 09:05      Privítanie účastníkov

09:05 – 10:20      1. prednáška

10:20 – 10:30      Krátka 10 min. prestávka / Coffeebreak

10:30 – 11:45      2. prednáška

11:45 – 12:00      Prestávka 15 min. / Coffeebreak

 

Blok II.

 

12:00 – 12:30      Diskusia / Networking

 

Obsah školenia:

 

Obsah 1. prednášky:

 

 • Predstavenie marketingových trendov na rok 2024
 • Príklady efektívneho využitia marketingových trendov
 • Využitie nástrojov umelej inteligencie v marketingu

 

Obsah 2. prednášky:

 

 • Súhlas a ďalšie možnosti realizovania marketingu 
 • Ako neporušovať zákon a zároveň robiť marketing „vo veľkom“
 • Časté porušenia zákona - čomu sa určite vyhnúť pri marketingu

 

Vážení podnikatelia a marketingoví a obchodní manažéri!

 

Digitálny marketing prešiel za posledné desaťročie dlhú cestu. To, čo sa kedysi javilo ako sci-fi, dnes sa stalo pre firmy nevyhnutnosťou. Rýchlosť digitálnej transformácie, vývoj technológií a zmeny v preferenciách zákazníkov nám dokazujú, že stále viac sa oplatí sledovať aktuálne trendy.

 

Každý deň pribúdajú nové technológie, stratégie a nástroje. A tým aj nové príležitosti a výzvy pre podnikateľov. Rastie však aj konkurencia a mení sa spotrebiteľské správanie.

 

Pre podnikateľov nie je vždy ľahké udržať si krok s týmito zmenami. No podniky, ktoré sa dokážu prispôsobiť týmto trendom, dokážu ich pochopiť a využiť v prospech svojho podnikania, majú väčšiu šancu na úspech a získanie lepšej pozície na trhu.

 

Kto by sa mal školenia zúčastniť:

 

 • Malí a strední podnikatelia, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie o level vyššie pomocou moderných marketingových stratégií. Chcú si vytvoriť konkurenčnú výhodu a vložiť nový impulz do marketingu.
 • Marketingoví a obchodní manažéri a odborníci, ktorí túžia zlepšiť svoje znalosti a zručnosti v marketingu.
 • Osoby zodpovedné za správu značky a komunikáciu so zákazníkmi.
 • Tí, ktorí chcú robiť marketing „vo veľkom“ zákonne a nedostať pokutu od štátu.

 

Čo môžete od školenia očakávať?

 

Ponúkneme Vám praktické rady a osvedčené postupy, aby ste mohli bezpečne, zákonne a úspešne implementovať nové marketingové nástroje do Vášho podnikania. Čo nesmieme opomenúť je fakt, že v rýchlom a premenlivom svete marketingu je tiež dôležité dbať na dodržiavanie zákonov bezpečné využívanie marketingových aktivít.

 

Ktoré trendy digitálneho marketingu budú mať v roku 2024 významný vplyv na podnikanie?

 

Nástroje umelej inteligencie, automatizácia, hyperpersonalizovaný marketing, krátke zážitkové video, transformovaný influencer marketing, AI chatboti a virtuálna a rozšírená realita sú len niektoré z najdôležitejších trendov, ktoré budú v roku 2024 na vrchole.

 

Hlavné témy, ktorým sa budeme na školení venovať:

 

Vplyv umelej inteligencie a automatizácie:  Umelej inteligencii patrí budúcnosť. Dozviete sa, ako využiť AI a automatizáciu v marketingu na zlepšenie marketingovej efektivity. Ukážeme si TOP AI nástroje, ktoré možno použiť pri písaní textov, tvorbe videí, obrázkov, webstránok a pod.

 

Personalizovaný marketing: Pochopíte výhody personalizácie, čo očakávajú zákazníci v ich nákupnom procese. Dozviete sa, ako implementovať personalizáciu do marketingovej stratégie a ako využiť personalizáciu obsahu a komunikácie, aby ste získali veľa zákazníkov a budovali si dlhodobé vzťahy.

 

Influencer marketing: Pozrieme sa na úspešné príklady influencer marketingu a ukážeme si, kde a ako nájsť správnych influencerov pre vašu značku.

 

Nástup nových platforiem a technológií: Dozviete sa o nových marketingových platformách, technológiách a trendoch, ktoré vám umožnia inovovať vaše kampane a oslovovať nové skupiny zákazníkov. Na školení vám ukážeme, ako sa efektívne zapojiť do konverzácií na sociálnych sieťach, budovať komunitu a zvyšovať povedomie o vašej značke.

 

Hlasové vyhľadávanie: S nárastom hlasových asistentov sa menia aj spôsoby, ako zákazníci vyhľadávajú informácie. Zistite, ako si prispôsobiť vaše SEO možnosti pre hlasové vyhľadávanie.

 

Virtuálna realita v marketingu: Objavte nový svet marketingových príležitostí vo virtuálnej realite. Povieme si, ako možno pomocou tejto technológie budovať svoju značku a komunikovať s publikom.

 

Nové trendy v obsahovom marketingu: Obsah je stále kráľom, no jeho forma sa mení. Spoznáte najnovšie trendy v obsahovom marketingu, vrátane video obsahu, interaktívnych príbehov, a nových formátov pre sociálne siete, ktoré vám pomôžu osloviť vašu cieľovú skupinu.

 

Udržateľný marketing: Zodpovednosť voči životnému prostrediu sa stáva čoraz dôležitejšou pre zákazníkov. Zistíte, ako integrovať udržateľné a zodpovedné praktiky do vašej marketingovej stratégie a získať tým verných zákazníkov.

 

A samozrejme ako to všetko urobiť zákonnou cestou.

 

LEKTORI:

 

 • JUDr. Jozef Lukajka, PhD. je vedúcim advokátom Advokátskej kancelárie LUKAJKA & PARTNERS s. r. o. Viac ako 14 rokov sa venuje právnemu zastupovaniu spoločností a podnikateľov v súdnych sporoch, v správnych konaniach so štátnymi orgánmi so zameraním na pracovné právo, obchodné právo, trestné právo, ochranu osobných údajov, BOZP. V minulosti pôsobil niekoľko rokov ako právnik inšpektorátu práce. Referencie advokátskej kancelárie kde je lektor vedúcim advokátom Referencie

 

 • Ing. Radovana Keliarová je skúsená multimarketérka so 14-ročnou praxou v marketingu. V súčasnosti pôsobí pod vlastnou značkou MARKETUJ.online. Venuje sa B2B & B2C marketingu - predovšetkým marketingovým stratégiám, marketingu na sociálnych sieťach a obsahovému marketingu.

 

KONTAKT:

 

info@zodpovednypodnikatel.sk

0944 114 264

 

Nebuďte prekvapení novými výzvami, ale buďte lídrami, ktorí dokážu využiť nové príležitosti. Zarezervujte si miesto na našom školení a urobte prvý krok k budovaniu trvalej konkurenčnej výhody.

 

Počet miest je obmedzený, preto sa zaregistrujte čo najskôr. Pre viac informácií nás kontaktujte na info@zodpovednypodnikatel.sk

 

Tešíme sa na Vás!

 

Školenie sa konalo

08.09.2023 o 09:00

Prednášajúci lektor

JUDr. Jozef Lukajka, PhD. , Ing. Radovana Keliarová

Odborný garant


Pozrieť referencie

© 2020-2022 zodpovednypodnikatel.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará zodpovednypodnikatel.sk